Reklama

Różnorodność na rynku produktów reklamowych sprawia, że możemy wyrazić siebie w niemal dowolny sposób. Jest to pole popisu dla naszej kreatywności oraz okazja do przyciągnięcia uwagi nowych klientów. Każda okazja, aby pokazać swoją wyobraźnię, zaprocentuje zainteresowaniem naszymi produktami.

Trójwymiarowy szyld i kolorowe litery

Styrodur to materiał, z którego wykonywane są trójwymiarowe litery, a także inne kształty. Jego cechy to lekkość oraz odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Styrodur będący sprasowaną pianką doskonale nadaje się dzięki temu na zastosowanie wewnętrzne i zewnętrzne. Dając się łatwo modelować, materiał ten umożliwia osiągnięcie dowolnych form oraz pomalowanie ich na każdy kolor. Szczególną popularność zyskały wykonywane z niego litery. Styrodur spotkać możemy dziś w większości trójwymiarowych reklam w przestrzeni publicznej. Wykonanie takiej reklamy zlecić można dobrej agencji reklamowej lub drukarni.

Gdzie zastosować można stojące litery?

Styrodur to tworzywo, z którego wykonane reklamy doskonale nadają się do przewożenia i przemieszczania. Są one bardzo trwałe ponieważ stanowią jeden element, a nie posklejane ze sobą części. Sprawia to, że litery ze styroduru nadają się na różnego rodzaju eventy, promocje i pokazy. Duże, trójwymiarowe elementy są gwarancją efektownej prezencji naszej marki. Jeśli dodamy do tego dowolność w doborze barw, zbudować możemy w pełni oryginalną i samodzielna reklamę naszej firmy, którą zabrać możemy ze sobą praktycznie wszędzie. Maksymalna wysokość elementów wykonanych ze styroduru to 200 cm, a grubość 50 cm. Litery możemy ustawić samodzielnie, lub skorzystać z możliwości zamówienia dodatkowych podstaw, które ulepszą ich stabilność. Litery styrodurowe nadają się nie tylko na wyjątkowe okazje, ale przede wszystkim także na stałe szyldy reklamowe. Elegancki, duży i trójwymiarowy napis lub logo przedstawiające naszą firmę, będzie doskonałą informacją o lokalizacji naszej siedziby i zachętą do jej odwiedzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *