Sklep

Styrodur jest materiałem otrzymywanym w skutek termicznego sprasowania pianki. Ma powszechne zastosowanie przemysłowe, w tym także jako surowiec, z którego wycina się litery, całe napisy i kolorowe loga znajdujące swoje zastosowanie w reklamie.

Napis lub logo nad wejściem do lokalu firmowego

Siedziba firmy- szczególnie lokalu usługowego, którego potencjalni klienci to także przypadkowi przechodnie- musi być dobrze oznakowana. Widoczność może zapewnić jej odpowiedni szyld lub na przykład napis na który składają się trójwymiarowe litery. Styrodur najczęściej używany materiał do wykonywania tego typu napisów. Jeżeli interesują nas nie tylko litery, styrodur nada się także doskonale do wycinania skomplikowanych form. Maksymalna wysokość liter ze styroduru to aż 2 m, a szerokość ½ m. Napis wykonany z liter tej wielkości z pewnością przyciągnie uwagę przechodniów. Jeżeli zadbamy także o ciekawy projekt, możemy wzbudzić ciekawość i zachęcić nowe osoby do odwiedzenia lokalu.

Imiona i zabawne motywy na wydarzenia i specjalne okazje

Styrodur i wykonane z niego litery znajdują szerokie zastosowanie. Można wykorzystać je do promowania swojego biznesu podczas różnego rodzaju wydarzeń. Dzięki niewielkiej wadze, można je z łatwością przemieszczać, nie obawiając się o uszkodzenie. Styrodur to trwały materiał, odporny na działanie czynników pogodowych. Z tego też powodu doskonale sprawdzi się, jako element dekoracyjny na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych. Możemy zamówić styrodurowe napisy z imionami nowożeńców, symbolami takimi jak serca i uświetnić z ich pomocą wesele. Drobne ozdoby wytwarzane ze styroduru są coraz częściej wykorzystywane do dekorowania wnętrz. Ozdobić możemy nie tylko miejsca publiczne, wnętrze firmy, czy baru, ale także swój prywatny salon, kuchnię, czy pokoje dziecięce. Zabawne motywy, czy kolorowe litery będą idealnym uzupełnieniem wystroju pokoju malucha.

Gdzie zamówić styrodurowe litery?

Wykonanie ozdobnych napisów lub loga ze styroduru możemy zlecić odpowiednio wyposażonej agencji reklamowej. Firma posiadająca nowoczesny park maszynowy będzie w stanie wykonać każde zlecenie sprawnie i dokładnie. Styrodur jest materiałem niedrogim, dlatego też tworzone z niego reklamy i ozdoby cieszą się dużą popularnością wśród klientów agencji reklamowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *