Logo

Logo to bardzo ważny element identyfikacji wizualnej firmy. Jeśli uda nam się stworzyć ciekawy projekt graficzny- logo będzie informowało o charakterze naszych usług, a także wzbudzało pozytywne skojarzenia. Możemy wówczas posługiwać się nim na wizytówkach, szyldach oraz w reklamach audiowizualnych.

Wirtualne projekty graficzne, a realizacja

Jeśli (sami lub z pomocą specjalisty) stworzymy już odpowiadający naszym oczekiwaniom projekt graficzny loga, następnym krokiem będzie wyprodukowanie zawierających go elementów reklamowych.

W sytuacji, gdy potrzebne jest nam logo w postaci trójwymiarowego szyldu, najlepiej zlecić jego wykonanie firmie zajmującej się styrodrukiem. Jeżeli nasze projekty graficzne są skomplikowane, nie musimy się martwić. Materiał ten pozwala na łatwe wycinanie nawet skomplikowanych form. Loga wykonane ze styrodruku są lekkie i jednocześnie odporne na uszkodzenia oraz warunki pogodowe. Realizacja trójwymiarowych logotypów odbywa się sprawnie, dzięki nowoczesnej technologii. Użycie specjalistycznych maszyn gwarantuje także najwyższą precyzję wyciętych elementów. Nasze projekty graficzne ożyją także, za sprawą wiernego oddania kolorystyki. Barwy, nakładane pistoletami są bardzo trwałe i utrzymują swoją wyrazistość mimo ekspozycji na czynniki atmosferyczne.

Nie mniej ważne są realizacje zleceń takich jak wydruki wielkoformatowe. Billboardy reprezentujące nas na ulicach, banery i plakaty to elementy, które przyciągną prawdopodobnie największą liczbę potencjalnych klientów. Wysyłając nasze projekty graficzne dobrze jest upewnić się, że spełniają określone wymagania techniczne. Aby uniknąć rozbieżności, szczególnie w kolorystyce, najlepiej jest skontaktować się bezpośrednio z wykonawcą po wysłaniu zlecenia.

Projekty graficzne na strony internetowe

Strona internetowa wraz z jej odpowiednikami w mediach społecznościowych, jest dziś prawdziwą wizytówką firmy. Zlecając agencji reklamowej wykonanie strony na potrzeby naszej działalności, możemy poprosić o wykonanie grafik wedle naszych wskazówek. Możemy również przesłać własne projekty graficzne poszczególnych elementów mających znaleźć się w witrynie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *